5. http://www.forwunderkind.narod.ru Німецька мова для вундеркіндів. На сайті ви знайдете все для вивчення та викладання німецької мови: аудів - та відеоуроки, презентації, мультфільми, казки та пісні.
8. http://ingeb.org/kinderli.html На цьому сайті викладені дитячі німецькі песні на різні теми, з нотами та мелодіями.
10. http://www.tivi.de/fernsehen/jonalu/start/index.html Інтерактивний навчально-ігровий сайт німецького мультфільму JoNaLu від телеканалу KiKa спільно з ZDFtivi.
11. http://www.grammade.ru Граматика на уроці німецької мови. На цьому сайті Ви знайдете матеріали для вивчення німецької мови, а саме граматики, призначений для початкового етапу навчання.
12. http://marinasakratova.ucoz.ru Персональний сайт вчителя німецької мови. Статті, реферати на німецькій мові; методичні матеріали з багатьох тем початкового, базового і профільного курсів німецької мови, елективні курси, дидактичні матеріали, педагогічні тести, творчі знахідки і педагогічні ідеї щодо використання інформаційних техгологій в освіті.
13. http://www.museen.de, http://www.galerie.de, http://www.archinform.de На сторінках цих сайтів Ви познайомитися з мистецтовм Німеччини
14. http://deutschdoma.ru/sajt-uchitelej-nemeckogo-yazyka.html Сайт пропонує аудіо-,відеоматеріали, тести, книги на німецькій мові.
15. http://germanlang.web-3.ru/useful/portals Для всіх, хто вивчає німецьку мову. Всі необхідні корисні та цікаві матеріали, посилання на сайти, присвячені даній тематиці, добірка книг на німецькій мові, статей по темі, довідників, учбових посібників.
16. http://www.kinderreimeseite.de/index.php На сторінці зібрані чудові німецькі дитячи римівки, пісні та вірші.
17. http://www.jungschar.com/index.htm Сайт для вчителів, викладаючих німецьку на початковому етапі навчання: загадки, історії, музика та багато іншого.
Фрукти та овочі |
Прикметники. Антоніми. |
У МОН розповіли, з чого складатиметься сертифікація вчителів
- Herr Tutorial gibt Tipps, wie man sich beispielsweise mit Mehl die Zähne bleichen kann. Dafür setzt er sich einfach vor die Kamera in seinem Zimmer und plapplert los.
- Die Jungs von Y-Titty machen Comedy. Mal intelligent, mal abstrus, aber immer: äußerst beliebt
- Christoph Krachten interviewt als clixoom Prominente. Und das exklusiv auf Youtube.
- Zugegeben, der Humor der Aussenseiter ist manchmal sehr pubertär. Man könnte allerdings auch sagen: Perfekt auf die Zielgruppe zugeschnitten.
- Torge stellt als freshhaltefolie selbstproduzierte Comedy-Videos ins Netz.
- Albert Martin Bruhn alias albertoson hat auf YouTube aktuell mehr als 425.000 Abonnenten. Er bezeichnet sich selbst als Musiker, Beatboxer und Entertainer.
- coldmirror Kathrin Fricke ist eine der bekanntesten Video- und Netzkünstlerinnen in Deutschland. Sie moderiert neben ihrem YouTube-Kanal auch verschiedene Radio- und Fernsehsendungen.
- AlexiBexi Alexander Böhm ist ein privater YouTuber mit sehr professionellen Niveau. Er übersetzt Lieder aus den Charts auf Deutsch.
- aggroTV Ist ein professioneller Kanal des Musiklabels Aggro Berlin. Der Kanal ist eine Plattform für Interviews und Musikvideos und dient vor allem der Präsentation neuer Videos verschiedener Künstler.
- JuliensBlog. Er sorgt regelmäßig für Entsetzen und provoziert mit seiner feindseligen Art gegenüber seinen Mitmenschen.
- ABBYY Lingvo www.lingvo.ua
- Multitran www.multitran.ru
Налаштування себе на роботу
Як важко налаштуватись на навчальний процес, і гарних результатів дуже хочеться. Як бути?! Музика допоможе. Вона може уповільнити і активізувати хвилі мозку.Використовувати музику в домашніх умовах, на роботі чи навчальному закладі може створити динамічний баланс між більш логічною лівою і більш інтуїтивною правою півкулею мозку – взаємообмін думками являється основною мистецтва. Музика Моцарта чи Бароко, яка звучить на протязі десяти – п’ятнадцяти хвилин, допоможе вашій свідомості здобути чіткість і підвищити рівень розумової організації.
Музика може покращити пам`ять і навчання. Виконання вправ під музику підвищує наш стан і тонус. Це ж саме, по відношенні до навчання. Прослуховування легкої музики (Моцарта чи Вівальді) у вигляді фону допомагає деяким учням концентруватися на протязі великого періоду часу. Інших вона може відволікати. Якщо слухати музику в стилі бароко під час навчання, можна покращити пам`ять, запам’ятовування нових і іноземних слів, а також вірші.
Класична музика (Моцарт) відрізняється ясністю, елегантністю і прозорістю. Вона здатна підвищувати концентрацію, пам`ять і просторове сприйняття.Матеріал взятий із: http://toplutsk.com/articles-article_37.htm
Es war einmal ein Floh,
und weil er dich so mag,
sagt er dir guten Tag.
(einen Finger auf dem Körper des Kindes rumhüpfen lassen und zum Schluss die Hand schütteln)
Liebe Mutti, liebe Mutti
heute komme ich zu Dir.
Heute komm ich gratulieren,
schöne Blumen bring ich Dir.
Auch ein Wünschlein kann ich sagen
und das Wünschlein das geht so:
liebe Mutti, liebe Mutti,
bleib gesund und immer froh!
Große Uhren machen tick-tack, tick-tack, (tick-tack langsam)
kleine Uhren machen tick-tack, tick-tack, (tick-tack schneller)
und die kleinen Taschenuhren machen tick-tack, tick-tack, (tick-tackganz schnell)
Und die Kuckucksuhren machen kuckuck-kuckuck,
und die Kirchturmuhren machen ding-dong, ding-dong,
und der Wecker macht ..Rrrrrrr… (Kind kitzeln)
Das ist grade,
das ist schief,
das ist hoch
und das ist tief.
Das ist dunkel,
das ist hell,
das ist langsam,
das ist schnell.
Das ist groß
und das ist klein,
das mein Arm
und das mein Bein.
Das sind Haare,
das ist Haut,
das ist leise,
das ist LAUT.
Unser kleiner Bär im Zoo,
der schläft ganz tief und fest (2 раза).
Der schnarcht mal laut,mal leise (храпим),
auf seine Bärenweise.
Und wenn der Bär dann wach ist,
was meint ihr,was er macht?
Dann steht er auf
und tanzt, und tanzt, und tanzt
den ganzen Tag.(hüpft,klatscht...
Сучасні вимоги до підготовки кваліфікованого спеціаліста перш за все потребують від нього бути учасником міжкультурної комунікації та мати необхідні комунікативні спроможності в сферах професійного та ситуативного спілкування в усній і письмовій формах, навички практичного володіння іноземною мовою в різних видах мовленнєвої діяльності в обсязі тематики, що обумовлена професійними потребами; та бути спроможним оволодіти новітньою фаховою інформацією через іноземні джерела. Все це підвищує попит на кваліфікованих випускників (фахівців), які вільно володіють іноземною мовою, зокрема мовою міжнародного спілкування. Останнім часом більшість вчителів ставлять перед собою питання, який підхід у навчанні іноземній мові буде найкращим. Необхідно виділити комунікативний підхід, тому що головним його напрямом є навчання мовлення в умовах спілкування. Цей підхід визначився в результаті осмислення наукових досягнень в галузі лінгвістики, зокрема комунікативної лінгвістики, психології та теорії діяльності, що знайшло відображення в роботах з психології та методики навчання іноземних мов (О. О. Леонтьєв, І. О. Зимня, Ю. І. Пассов, С. Ф. Шатілов, Г. В. Рогова та інші). Комунікативний підхід є досить ефективним, тому він потребує подальшого вивчення та розвитку.
Згідно із загальноєвропейськими рекомендаціями Ради Європи, метою є не просто вивчення будь-якої мови, а вільне спілкування цією мовою, тобто формування в учнів іншомовної комунікативної компетентності. До структури комунікативної компетенції належать: мовленнєва компетенція (аудіювання, говоріння, читання, письмо); мовна компетенція (лексичні, фонетичні, орфографічні знання); дискурсивна компетенція; соціокультурна та соціолінгвістична компетенція; стратегічна компетенція. Учень повинен уміти здійснювати усне спілкування, розуміти на слух різну інформацію, логічно структурувати й передавати свої висловлювання, обирати ефективні стратегії для розв’язання будь-якої проблеми. Основними факторами, які впливають на формування комунікативної компетентності, є професійна спрямованість, гуманістичний стиль спілкування, орієнтація на комунікативну культуру як на професійну цінність.
Але необхідно не забувати про наявність у тих, хто навчається, мотиву для здійснення комунікації. Діяльності без мотиву не буває – це є головним у процесі комунікації. Учень повинен бути зацікавлений у вивченні іноземної мови, він має накопичувати свої знання, вміння та досвід. Комунікативна спроможність розвивається шляхом залучення до вирішення великого кола значущих, реалістичних і досяжних завдань, які мають сенс, успішне вирішення яких викликає задоволення та підвищує їх упевненість у собі
Комунікативний метод навчання іноземних мов базується на тому, що процес навчання є моделлю комунікації. Комунікативний метод навчання мовленнєвої діяльності спирається на п’ять принципів:
1) принцип мовленнєво-розумової діяльності;
2) принцип індивідуалізації при керівній ролі особистісного аспекту;
3) принцип функціональності;
4) принцип ситуативності;
5) принцип новизни.
Комунікативна спрямованість навчання – передумова успіху в практичному оволодінні іноземною мовою. Як показує практика, цьому значною мірою сприяє атмосфера колективного спілкування, організованого на основі комунікативних ситуацій. Ситуації стимулюють до комунікативно-мотивованого виконання мовленнєвих дій, а спілкування в таких ситуаціях дає змогу свідомо засвоїти іншомовний матеріал. Велике значення має діалогічне та монологічне мовлення. У цьому процесі можуть бути задіяні декілька учасників. З позицій комунікативного підходу процес, навчання іноземної мови будується адекватно реальному процесу мовленнєвого спілкування, тобто процес навчання є моделлю процесу мовленнєвої комунікації. Максимальне зближення процесів навчання і реального спілкування за такими найважливішими параметрами, як комунікативно-вмотивована мовленнєва поведінка вчителя та учнів, а також предметність процесу спілкування,що забезпечується ретельним відбором комунікативно-мовленнєвих намірів, тем, ситуацій, які віддзеркалюють інтереси та потреби школярів. Потрібне спілкування – емоційно забарвлене, пронизане переживаннями, що приносить радість, зацікавленість і створює передумови успіху як у навчанні, так і в повсякденному житті.
Сучасна ситуація в країні доводить, що попит на висококваліфікованих спеціалістів, які вільно володіють іноземною мовою підвищується щороку. Найбільшу ефективність у навчанні іноземної мови учнів має комунікативний підхід, саме він сприяє формуванню в них комунікативної компетентності, впливає на їхній світогляд, систему цінностей, уміння мислити.